به پایگاه اطلاع رسانی ملاثاني نيوز خوش آمدید       اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا       

خانه تکانی در منطقه باوی

فردوس پناه بعنوان رییس جدید آموزش و پرورش شهرستان باوی معرفی شد.

طی آیینی با حضور جناب آقای بهرام نژاد معاونت محترم پرورشی و فرهنگی سازمان آموزش و پرورش استان خوزستان، آقای عبدالجلیل فردوس پناه بعنوان رییس آموزش و پرورش شهرستان باوی معرفی گردید.در این مراسم که ساعت 30/10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13/5/89 در محل سالن کنفراس اداره با شرکت مسئولان محلی و کارکنان اداره برگزار شد.معاون سازمان آموزش و پرورش ضمن تشکر و تقدیر از خدمات سلمان حمیداوی رییس سابق اداره ، با استناد به  آیات قرآن مجیدو روایات معصومین (ع) به بیان فلسفه مدیرت در نظام اسلامی پرداخت و مسئولیت ها را وسیله ای برای خدمت وابزاری در راستای آزمایش و ابتلای کارگزاران نظام اسلامی برشمردند.ایشان در ادامه به بیان ویژگی ها و توانمندی های مدیر جدید منطقه باوی پرداخت و ایشان را از نیروهای خدوم ،کارآمد ،مومن و ولایتمدار دانستند ،و همچنین از خدمات و زحمات چندساله حاج سلمان حمیداوی تقدیر و تشکر کردند.در این نشست برخی مسئولین محلی نیز به ایراد سخن پرداختند.

لازم به یادآوری است جناب آقای فردوس پناه از نیروهای باسابقه ،ولایی و مومن آموزش و پرورش هستند که تاکنون در موقیعت ها و مسئولیت های گوناگونی در آموزش و پرورش ناحیه سه بعنوان معاون اداری مالی و ناحیه ۲ اهواز و منطقه باوی و همچنین در سمت مدیر پیش دانشگاهی اقبال لاهوری خدمت کرده اند .در سال های گذشته معاونت پرورشی و سرپرستی منطقه باوی را نیز بعهده داشته اند.ما هم بنوبه خود با تبریک انتصاب شایسته حاج عبدالجلیل فرودس پناه به فرهنگیان و مردم شهرستان باوی ،از زحمات و تلاش های صادقانه حاج سلمان حمیداوی در طول مدت خدمت تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم در سنگر تعلیم و تربیت موفق باشند.    


جناب آقای فردوس پناه

انتصاب شایسته جنابعالی به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی(ملاثانی) را به شما و عموم تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت منطقه تبریک می گویم ،امیدوارم در سنگر جدید منشأ خدمات و تحول شگرف و بزرگی در این خطه مستعد و فرهنگ خیز باشید.اینجانب آمادگی خود و اعضای محترم شورای اسلامی شهر را جهت هرگونه کمک و مساعدت اعلام می دارم.

احمد عامری

رییس شورای اسلامی ملاثانی

و شورای شهرستان اهواز 


جناب اقای فردوس پناه

انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست اداره اموزش و پرورش شهرستان باوی را تبریک گفته ،ارزوی موفقیت شما و همکاران سخت کوشتان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

حاج کاظم حمیدی

عضو شورای اسلامی شهرملاثانی


جناب آقای حاج عبدالجلیل فردوس پناه

انتصاب بجا وشایسته حضرتعالی بعنوان ریاست اداره اموزش وپرورش شهرستان باوی را تبریک گفته آرزومندم با اهتمام جنابعالی و کلیه فرهنگیان شریف منطقه شاهد شکوفایی واعتلای علمی واموزشی فرزندان این منطقه باشیم.

راهی عمرانی

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره)ملاثانی


جناب حاج آقا فردوس پناه

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون را برای جنابعالی از خداوند منان خواستاریم

همکاران شما در امور اداری آموزش و پرورش منطقه باوی


جناب آقای حاج جلیل فردوس پناه

خبر انتصاب حضرتعالی به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی موجب مسرت و خرسندی گردید ،ضمن عرض تبریک بدین مناسبت ،امیدوارم حضور جنابعالی در این سمت باعث شکوفایی و تحول در حوزه آموزشی و فرهنگی این خطه محروم اما پراستعداد گردد.

امید زمانپورـ دبیر تاریخ و علوم اجتماعی


جناب آقای فردوس پناه

انتصاب شما را بعنوان ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در راستای خدمت خالصانه و صادقانه به مردم شریف و محروم بویژه فرهنگیان معزز شهرستان باوی را از درگاه خداوند متعال خواستایم.

خلیل مرداسی


برادر ارجمند آقای فردوس پناه

خبر انتصاب شایسته جنابعالی به سمت ریاست آموزش و پرورش منطقه باوی باعث شادمانی و خرسندی اینجانب و قاطبه فرهنگیان ملاثانی گردید.امیدوارم حضور شما در این موقعیت منشأ خدمات ارزنده توأم با خیر و برکت برای منطقه باشد.ان شاءالله.

برادر شما ـ ابراهیم عامری نیا


جناب حاج آقای فردوس پناه

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی از صمیم قلب تبریک و تهنیت می گویم.ان شاءالله موفق باشید.

نبی الله هفشجانی


جناب آقای فردوس پناه

انتصاب شما را به ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی تبریک عرض نموده و امیدوارم با درایت حضرتعالی بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی وضعیت آموزش و فرهنگی این منطقه محروم باشیم.

عباس پور ـ دبیر تاریخ


جناب آقای حاج عبدالجلیل فردوس پناه

انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی را به عموم مردم ملاثانی و فرهنگیان تلاشگر منطقه باوی تبریک گفته و امیدوارم با حضور جنابعالی در این سمت خطیر شاهد تحول اساسی در فرایند تعلیم و تربیت و بکارگیری نیروهای مومن ،ولایی و کارآمد در بخش های گوناگون مدیریت منطقه باشیم.موفق و موید باشید.

حاج عزیز حمیدی (ابوسجاد)


برادر ارجمند جناب آقای فردوس پناه

انتصاب بحق و شایسته شمارا به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی تبریک عرض نموده و با امید به خداوند و در سایه ولایت امام زمان (عج) و پشتکار شما و همکاران فرزانه آموزش و پرورش بخش باوی شاهد پیشرفت روز افزون سطح علمی فرهنگی شهرستان باشیم

و من الله التوفیق
رحیم حمیدی مرداسی - کارمند کمیته امداد امام خمینی (ره) دفتر استان


استاد عزیزم جناب آقای فردوس پناه

انتصاب بحق و شایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی را به همه ساکنان غیور این خطه بویژه معلمان ،دبیران و کارکنان آموزش و پرورش منطقه تبریک و تهنیت عرض می کنم .بدون تردید با حضور شخصیتی کارآمد و فرهیخته همچون جنابعالی شاهد تحول در وضعیت آموزشی منطقه خواهیم بود.

شاگرد سابق و همکار فعلی شما

عباس دلفیه


جناب آقای فردوس پناه

انتصاب شایسته شما را به سمت ریاست اداره شهرستان باوی را تبریک می گویم، امید است در سایه الطاف الهی و پتانسیل علمی موجود در منطقه روند نزولی علمی ـ آموزشی چند ساله اخیر را بهبود بخشید.

حبیب نبگانی ـ فرهنگی ناحیه ۲ اهواز


برادر،دوست،همکار و استاد عزیزم جناب آقای فردوس پناه

انتصاب شایسته شما به عنوان ریاست آموزش و پرورش منطقه باوی را به حضرتعالی و تمامی همکاران عزیز و پرتلاشم در منطقه باوی تبریک و تهنیت گفته موفقیت ، عزت و سربلندی شمارا در خدمت صادقانه به معلمان و دانش آموزان شریف منطقه باوی از خداوند منان مسئلت می نمایم امیدوارم تمامی معلمان عزیز منطقه و تمامی مسئولین صادق منطقه یار و یاوری خوب برای پیشبرد اهداف مقدس آموزش و پرورش باشند امیدوارم با حضور شما برادر مومن یکبار دیگر شاهد احیا راه استاد عزیزو انسان وارسته و دلسوز جناب آقای حمیدی اصل در منطقه باشیم .

سیدمحسن موسوی زاده


جناب حاج جلیل فردوس پناه

بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را به ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه باوی تبریک می گویم و از خداوند متعال  برای شما آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت خطیر را دارم.

سیدعلی حسینی امین(جعاوله)


برادر ارجمند وهمکار گرامی جناب آقای مهندس فردوس پناه


انتصاب بجا وشایسته ی شما بعنوان ریاست آموزش وپرورش شهرستان باوی را به شما وکلیه همکاران تعلیم وتربیت تبریک وتهنیت گفته وآرزوی موفقیت در این مسئولیت خطیر برایتان دارم. ضمنا برای هرگونه همکاری باجنابعالی اعلام آمادگی می نمایم.

سید محمودحسینی

نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملاثانی


جناب آقای فردوس پناه

زیباترین واژگان شادباش بمناسبت انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی به ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان ملاثانی(باوی) را از اینجانب و عموم شهروندان فرهیخته و اندیشمند ملاثانی پذیرا باشید.امیدوارم حضور جنابعالی در این موقعیت آغازی برای تحول اساسی در حوزه تعلیم و تربیت منطقه باشد.پاسداشت مقام و منزلت فرهنگیان صبور ،تلاشگر و کم توقع ملاثانی و منطقه باوی کمترین انتظاری است که از شما و همکاران جدیدتان می رود .ان شاءالله با توکل به خدای سبحان و الهام از انفاس قدسیه حضرت بقیةالله الاعظم(عج) و پیروی از آرمان های معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و استمداد از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مطالبات بحق دانش آموزان ،اولیاءمحترم و خانواده بزرگ آموزش و پرورش جامه عمل بپوشانید.در پایان از خدمات رییس سابق اداره حاج سلمان حمیداوی نیز تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم در سنگر جدید خدمت همچون گذشته دل در گرو اعتلای زادگاه خویش بنهند

حمیده فیاضی(ام سجاد)

عضو شورای اسلامی شهر ملاثانی


برادر ارجمند جناب حاج آقا فردوس پناه

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی تبریک عرض می نمایم .امید است با حضور جنابعالی و مدد همکاران با تجربه، تلاشگر ،زحمتکش و دلسوزتان شاهد رشد و ارتقای سطح علمی منطقه باشیم .

حافظ منصوری -کارمند کمیته امداد امام خمینی (ره) استان


برادر حاج مرتضی احمدی مدیر محترم دبیرستان شهیدشیخانی

بازگشت شما را به همراه عائله مکرمه از مکه معظمه را تبریک گفته امید است سال تحصیلی جدید باریاست اداره جدید ومدیر دبیرستانی با لقب جدید حاج اقا احمدی شروعی جدید به سوی کمال طی نمایید .

ابوعدنان وهمسایگان

 ارسال توسط جمعی از نویسندگان